Size bir telefon kadar yakınız
(+90) 262 658 08 00
MTR-02/03

20W ila 300W arası cihazların 19″ kontrol ünitesi, en iyi şekilde makinelerimizin kalbi olarak tanımlanabilir. Kullanıcı deneyiminin olabildiğince sorunsuz olmasını sağlar.

Genel Tasarım

Lazer emisyonu, maksimum güvenliği sağlamak için endüstri sınıfı plc tarafından kontrol edilir. Bu kontrol, operatörün her zaman güvenli bir ortamda çalışmasını ve olası hatalar veya arızalar hakkında bilgilendirilmesini sağlar.

Özel Cleansweep© yazılımımızda farklı lazer programları oluşturulabilir ve optimum işlem ayarları, pürüzsüz yüzey kalitesi ve yüzey hasarının önlenmesi garanti edilir. Çeşitli programlar sisteme yüklendikten sonra bu programlar ekran menüsünden hemen seçilebildiği için makineyi çalıştırmak için bir PC’ye ihtiyaç yoktur.            

Taşınabilir Kafa 

Mobil optik, manuel temizlik için kullanılabilir ve geleneksel aletlerle ulaşılamayan dar alanlar için idealdir. Büyük kaplarda nokta onarımı veya kaynak temizliği bu kurulum için sorun değil.

Lazer farklı yerlerde kullanılıyorsa veya çok fazla hareket ettiriyorsanız, sorununuz için en iyi seçenek budur.

Optik, 2 boyutlu lazer ışınları üretir, böylece sadece temizleme çizgileri değil, aynı zamanda daire veya dikdörtgen gibi farklı şekiller de oluşturabilirsiniz.

Sağlam Taşıma Kutusu 

MTR-02 uçuş çantamız lazer temizleme cihazınızı en iyi şekilde korur, arabanızın arkasına sığar ve bir kişi tarafından yüklenebilir.

 

GxDxY: 530x430x870mm

GxDxY: 650x1050x1120mm