Size bir telefon kadar yakınız
(+90) 262 658 08 00

ANOT ROD TEMİZLEME SİSTEMİ : AIRC-1000

ANOT ROD  TEMİZLEME SİSTEMİ : AIRC-1000

Anot çubuklarının temizlenmesi ;

Anot çubuklarının endüstriyel fırçalama gibi mevcut temizleme süreçleri, yüzey kirliliğinin oluşmasına izin vererek verimsiz alüminyum üretimine ve artan elektrik kullanımına yol açar. Şimdiye kadar üreticilerin bu temizleme yöntemine devam etmekten başka seçeneği yoktu.

Endüstriyel Fırçalama

Sıralı otomatik fırçalar, çubukların yüzeylerini tutarsız sonuçlarla temizlemeye çalışır. Üstelik çubuklarla temas, düzenli olarak değiştirilmesi gereken fırçaları yüksek maliyetle yok eder.

Çözümümüz

AiRC-1000, tamamen esnek olan yüksek kaliteli bir temizlik sağlar ve azaltılmış elektrik kullanımı sayesinde ergitme sürecinde tasarruf sağlar. Bu, yüksek güçlü bir lazer sistemi ve robotik dahil olmak üzere en son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilecektir. Bu, optimum verim, esneklik ve kullanılabilirlik elde etmek için gelişmiş kontrol algoritmaları ile birlikte geliştirilmiştir.

Kazançlar

Aşınan parça yok
Devam eden sarf malzemesi yok
7/24 çalışabilme
Ek malzeme veya kimyasal gerekmez
Eritme işlemi sırasında kullanılan güçte tasarruf
Kalite İyileştirmeleri

Temizliğin tutarlılığı ve kirlenme süresinin uzaması
Farklı çubuk geometrileri için esneklik
Esnek temizleme döngüsü – derin > hızlı
AiRC-1000, düşük genel giderler ve güç gereksinimleri ile dünya çapında herhangi bir sahada kolay kurulumu olan ve endüstri 4.0 entegrasyonu ve raporlamasına sahip anahtar teslim bir çözümdür.