Size bir telefon kadar yakınız
(+90) 262 658 08 00
QF-20-100 W

QF-20-100 W Genel Tasarım

20W – 100W arası cihazların 19″ kontrol ünitesi, en iyi şekilde makinelerimizin kalbi olarak tanımlanabilir. Kullanıcı deneyiminin olabildiğince sorunsuz olmasını sağlar.

Lazer emisyonu, maksimum güvenliği sağlamak için endüstri sınıfı elektronikler tarafından kontrol edilir. Bu kontrol, operatörün her zaman güvenli bir ortamda çalışmasını ve olası hatalar veya arızalar hakkında bilgilendirilmesini sağlar.

Özel Cleansweep© yazılımımızda farklı lazer programları oluşturulabilir ve optimum işlem ayarları, pürüzsüz yüzey kalitesi ve yüzey hasarının önlenmesi garanti edilir. Çeşitli programlar sisteme yüklendikten sonra bu programlar ekran menüsünden hemen seçilebildiği için makineyi çalıştırmak için bir PC’ye ihtiyaç yoktur.

Makine Optik

Makine optiği, mobil optiğin aksine, hat içi uygulamalar için idealdir. Bir üretim veya montaj hattında sabit bir konuma koyabilirsiniz, ancak bir robota kurulum da sorun değil.

Optik tasarımı, bir çarpışmaya karıştığında lazerin hasar görmemesini sağlamak için çok sağlamdır.

Makine optiği ayrıca bir mobil optik ile aynı çok yönlülüğü sağlayan bir 2D tarayıcı ile donatılmıştır.

Bağımsız Ünite

Hafif, kompakt ve birkaç tutamağa sahip olduğundan, P-Laser ekipmanınızı ihtiyacınız olan her yere kolayca götürebilirsiniz. Veya bir üretim veya montaj hattına entegre etmek için standart bir 19″ rafa monte edebilirsiniz.

Ölçüler: 56cm x 48cm x 22cm (U x G x Y)